Balatonboglári Szállás Balatonboglár
8630 Balatonboglár, Dózsa György utca 119/a. Mutasd a térképen »
Igényes Apartmanok Balatonbogláron
Igényes Apartmanok Balatonbogláron
Kiadó a Balaton déli partján igényes családi házban kettő darab apartman.
Első apartman:
Az apartman egy négy ágyas szobával rendelkezik,ÁGYNEMŰT INGYENESEN BÍZTOSÍTUNK,saját zuhanyzós fürdőszoba,előtérben hűtőszekrény fagyasztóval,mikró,rezsó,edények tányér,pohár.Saját terasz kerti bútorral,saját bejárat.Az udvaron lehet parkolni ingyenesen,ez közös a másik apartman lakóival.A kertben van egy fedett pavilon ahol grillezés,bográcsozás közben is lehet focimeccset nézni,itt is van TV.
Második apartman:
Saját bejárat,hálószoba két egyszemélyes ággyal, gyermekszoba emeletes ággyal, nappali TV-vel.itt is van egy kihúzható kanapé, felszerelt konyha,edények,tányér,pohár,evőeszköz, hűtő, mikró, zuhanyzós fürdő szoba, saját terasz kerti bútorral,
Mindkét apartmanban WI-FI elérhetőség . Az udvarban lehet parkolni, grillezni, bográcsozni,a kinti pavilonban akár focimeccset is nézhetnek grillezés közben ,mert ott is van tévé.. Balaton, szabad strand 300m-re útközben van egy étterem,ahol Erzsébet utalványt,Szép kártyát is elfogadnak.. Közelben 500 m.-re buszmegálló, vasútállomás, bevásárlóközpont. Közelben horgászati lehetőségek,élmény fürdő,50 km.-es körzetben Igali,Zalakarosi,Kehidai,Csisztai termálfürdő.
Árak:
4000 Ft/fő/nap,gyerekeknek 14 éves korig 10% kedvezmény.
augusztus 17-22-ig 4500 Ft/fő/éj
Minimum foglalás három éjszaka,négy személy.
Az ár nem tartalmazza az idegenforgalmi adót!
Szolgáltatások: Ingyenes internet; Zárt parkoló; Kert, udvar vagy zöldövezet; Felszerelt konyha az egyik apartmanhoz; TV a szobákban vagy a társalgóban; Központi fűtés.
Nyitva tartás | áprilistól októberig |
Előleg | 50% |
Elfogadott fizetőeszközök | készpénz, banki átutalás |
Elfogadott valuták | HUF, RON, EUR |
Beszélt nyelvek | magyar, román, angol, lengyel |
Szállás elfoglalása | 13:00 után |
Szállás elhagyása | 10:00 előtt |
Parkolás | Biztosított |
Kisállat | Nem hozható |
Szobák száma | 3 |
Fürdőszobák száma | 2 |
Dohányzás | Nem dohányzó |